Dne 11.12.2018 v 15:14 hodin byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě, která se měla stát na pozemní komunikaci z Valteřic na Horní Polici. Na místo události jsme vyjeli s CAS 20 Tatra v počtu 1+3. Při příjezdu na místo události v Heřmanicích zjistila naše jednotka průzkumem, že se jedná o nehodu dvou osobních automobilů. Jeden byl na boku mimo pozemní komunikaci a ve voze se nacházela zraněná řidička. Naše jednotka provedla stabilizaci vozidla, protipožární zabezpečení a zraněnou ženu s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostila. O zdravotní stav řidičky se ještě před našim příjezdem starali policisté z obvodního oddělení Žandov společně se svědky nehody a později příslušníci HZS LK st. Česká Lípa a HZS ÚK st. Děčín. Po vyproštění byla žena předána do péče ZZS LK.

Lukáš Kubát, velitel jednotky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one