Dne 17.5.2016 v 18:48 hod byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě, která se stala v Mistrovicích. Na místo události jsme vyjeli s CAS 24 Liaz 101 v počtu 1+7. Při našem příjezdu na místě již zasahovali hasiči z České Kamenice a zdravotní záchranná služba LK, která měla v péči dvě zraněné osoby z jednoho havarovaného vozidla. Naše jednotka provedla společně s profesionálními hasiči odpojení baterie a neustále byla měřena koncentrace plynu, protože vůz při havárii zničil přípojku na zemní plyn. Aby nedošlo k poškození a případnému úniku plynu, muselo se při odtažení vozidla postupovat velmi opatrně. Cca ve 21:15 hod jsme se vrátili zpět na základnu.

Na místě dále zasahovaly jednotky:
HZS Česká Lípa
Policie ČR
Policie ČR ( vyšetřovatelé dopravních nehod)
pohotovost RWE
pohotovost ČEZ

Lukáš Kubát, zástupce velitele jednotky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one