Dne 23.1.2016 v 01:17 hodin byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě v Horní Polici. Na místo události jsme vyjeli s CAS 24 Liaz 101 v počtu 1+5. Při příjezdu na místo události byl na místě příslušník Policie České Republiky a osobní automobil převrácený na střechu v korytě Valdeckáho potoka. Průzkumem bylo zjištěno, že posádka havarovaného automobilu není na místě události. Na místě události bylo provedeno protipožární zabezpečení a bylo zjištěno, že nedošlo k úniku provozních kapalin. Policie České Republiky ÚZ Žandov v průběhu zásahu našla řidiče, který se snažil od dopravní nehody utéct. Naše jednotka vyčkala na místě události společně s kolegy z HZS Česká Lípa do příjezdu odtahové služby, aby překontrolovali, zda při manipulaci s automobilem nedošlo k úniku provozních kapalin. Cca po 2 hodinách jsme se vrátili zpět na své základny. Na místě byli dále přítomni vyšetřovatelé dopravních nehod policie České Republiky ÚO Česká Lípa.

Lukáš Kubát, zástupce velitele jednotky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one