Dne 27.4.2014 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě, která se stala na pozemní komunikaci č. 263. Jednalo se o mezikrajskou pomoc. Naše jednotka na místo události vyjela s CAS 24 Škoda 706 RTHP v počtu 1+4. Při příjezdu k události již zasahovali naši profesionální kolegové z České Kamenice, Policie ČR a také zdravotní záchranná služba i s vrtulníkem. Později se přidali i profesionální kolegové z České Lípy. Činností naší jednotky bylo zajistit únik provozních kapalin z havarovaného vozu, pomoc při vyprošťování raněné osoby a pomoc s ošetřením zraněných účastníků dopravní nehody. Jedna zraněná osoba byla transportována vrtulníkem do Liberecké nemocnice. Naše jednotka byla cca po hodině poslána zpět na základnu.

Lukáš Kubát, zástupce velitele jednotky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one