Dne 18.7.2014 byla naše jednotka vyslána k likvidaci požáru skládky ve Volfarticích. K této události jsme vyjeli s CAS 24 LIAZ 101 v počtu 1+4. Na místo události jsme přijeli jako třetí jednotka. Před námi již byli na místě SDH Volfartice a HZS Česká Lípa. Naše jednotka zde zřídila druhé útočné vedení a zahájila hasební práce. Na místě události byla zřízena kyvadlová doprava, kterou byla zajištěna hasební voda. Později byla k dohašení požáru použita těžká pěna. Při tomto požáru dále zasahovaly jednotky SDH Česká Lípa, SDH Kamenický Šenov, SDH Jezvé, SDH Skalice, SDH Nový Bor a také HZS Liberec s kontejnerovým automobilem k doplnění dýchací techniky, která musela být pří požáru použita. Cca po třech hodinách jsme se vrátili zpět na základnu.

Lukáš Kubát, zástupce velitele jednotky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one