Dne 25.6.2013 v 5:20 byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě nákladního automobilu ve Starém Šachově. Na místo události jsme vyjeli s CAS 24 LIAZ 101 v počtu 1+5. Naše jednotka dorazila na místo události jako první a provedla průzkum. Průzkumem bylo zjištěno, že v kabině nákladního automobilu zůstal řidič.Vozidlo leželo na pravém boku a tak se řidič nemohl dostat ven. Naši členové museli přistavit nastavovací žebříky, aby řidiče vysvobodili a mohli předat lékařům z RZS Libereckého kraje. Při ošetření bylo zjištěno, že řidič je v pořádku. Dále nebyl zjištěn únik provozních kapalin a tak se naše jednotka mohla vrátit zpět na základnu. Na místě dále zasahovala policie ČR, dva výjezdy z HZS Česká Lípa a jeden výjezd z HZS Česká Kamenice.
Fotografie0292.jpg
Za SDH Lukáš Kubát
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one