DOPRAVNÍ NEHODA VE STVOLÍNKÁCH.

19.3.2010. Po ukončeném předchozím výjezdu na požár, byla jednotka SDH Žandov vyslána do Stvolínek na pomoc při dopravní nehodě na dočerpávání vody.
Voda tekoucí z polí a okolních luk nemohla z důvodu znečištěného propustku odtékat z příkopu pryč. Následně se na vozovce utvořilo jezero, díky kterému nebyla vidět krajnice komunikace. Řidič projíždějícího kamionu, který projížděl pravotočivou zatáčku nemohl díky velkému množství vody vidět tuto krajnici, která se z důvodu podmáčené komunikace s ním utrhla a skončil s kamionem na boku.
Pro jeho vyproštění byla povolána těžká technika. Voda která zde utvořila jezero musela být odčerpávána, aby se mohl uvězněný kamion vyprostit. Po našem příjezdu zde již operovaly hasiči ze Stvolínek, kteří vodu odčerpávaly, ale jejich technika nebyla na velké množství vody dostačující. Doprava byla skoro celý den odkláněna po okolních komunikacích.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one