POŽÁR OSOBNÍHO AUTOMOBILU.

Dne 17.12.09 v 17:15 byla naše jednotka vyslána na požár osobního vozidla v obci Horní Police. Na místo události jsme dorazili v počtu 1+5 s vozem
CAS 24K Liaz jako první, automobil byl již však plně zasažen plameny. Po průzkumu bylo zjištěno, že byla zasažena i palivová nádrž. Samotný zásah jsme tedy zahájili za pomoci vysokotlakého proudu a smáčedla. Během hašení dorazili ještě profesionální hasiči z České Lípy s dvěma vozy CAS 24 MAN a RZA Nissan Patrol. Samotné hasební práce trvaly zhruba 15 minut. Po dokončení těchto prací se profesionální kolegové odebrali zpět na základnu a my čekali na vyšetřovatele a Policii ČR, které jsme místo předali a i my se mohli vrátit zpět na základnu.

Pravděpodobná příčina požáru vozu zn. Citroen je technická závada.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one