Požár v Kravařích.

Chvilinku před 14-tou hodinou jsme dostaly hlášení o požáru.


V pátek 27.2.2009 nám byl nahlášen požár garáže mezi dvěma rodinnými domy v Kravařích.Výjezd jsme měli Trambusem v počtu 6+1.Na místě události jsme byly jako třetí.Před náma již na místě operovali jednotky z HZSUK stanice Úštěk s CAS Tatra 815 1+2,jako druzí dorazily profíci z HZSLK stanice Česká Lípa v počtu 1+1 s CAS Tatra 815.Čtvrté po nás dorazily SDH Holany s Trambusem a SDH Česká Lípa s CAS Tatra 815 v počtu 2+1 a Tatra 148 v počtu 1+1. Požár o rozloze cca 8x10 m byl hašen dvěma proudy c z Úštěcké CASky a byla zřízená kyvadlová doprava vody.Byla provedena evakuace okolních budov a jejich obyvatel a rozebírání konstrukce střechy.Po ukončení dohašovacích prací bylo místo předáno a jednotky se rozjely zpět na své základny.My jsme se vrátily domů krátce po 16:45.

Lukáš Kubát SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one