Dopravní nehoda v Horní Polici

Dne 16.5.2008 jsme byli vysláni na dopravní nehodu do Horní Police k železničnímu přejezdu,kde havarovalo osobní vozidlo.

Řidička vozidla značky Fiat Tempa jedoucí směrem od Žandova pravděpodobně nezvládla vozidlo v pravotočivé zatáčce a vyjela do protisměru,kde se dostala na chodník a následně narazila do kamenné zídky,kde ukončila svou jízdu.Řidička musela být ošetřena a byla s lehkým zraněním transportována do českolipské nemocnice.
Na místo události vyslal operační důstojník HZSLK stanice v České Lípě SDH Žandov s caskou Liaz 101 (1+4) a profesionální hasiče ze stanice v České Lípě s caskou Tatra 815 (1+3).
Po příjezdu na místo události,kde již byla RZS Česká Lípa,jsme provedli odpojení autobaterie a zasypali uniklé provozní kapaliny.Zhruba po půl hodině jsme po dohodě s operačním důstojníkem odjeli zpět na základnu.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one