POŽÁR V HORNÍ POLICI.

Dne 3.3.2008 hořelo v komíně v Horní Polici.

V pondělí 3.3.2008 jsme vyjely okolo půl třetí odpoledne na požár komína v Horní Polici. Vyjeli jsme v počtu 1+3.Po příjezdu na místo,kam jsme byly povoláni jako jediná jednotka,jsme zajistily místo požáru a zamezily dalšímu topení v kamnech.Po uzavření všech průduchů jsme začaly se samotným komínem.Bylo zapotřebí odstranit žhavé usazeniny ze stran komína kominickým náčiním,které jsme zajistily pomocí místní starostky a majitele objektu.Po odstranění žhavých usazenin jsme vyčkaly jestli komín začne chladnout a poté jsme předaly majiteli objektu předávací protokol kde bylo stanoven dozor po dobu osmi hodin a netopit do ranních hodin. Po té jsme se vrátily zpět na základnu.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one