Dopravní nehoda v Žandově

Dne 28.12.2008 se stala dopravní nehoda osobního automobilu.

V neděli ve 14:35 nám byl nahlášen dnešní první výjezd.Jednalo se o dopravní nehodu osobního automobilu zn. Fiat Seicento.
Na místo události,jsme vyrazily s CAS 24 Liaz v počtu 1+6,kam jsme dorazily ještě před Policií ČR. Po příjezdu na místo nehody jsme nalezly osobní vůz,který stál v kolejišti.Řidička již byla z vozu venku.Provedly jsme protipožární opatření,odpojením akumulátoru vozu a zkontrolovaly,jestli neunikají provozní kapaliny,což se nepotvrdilo.Po příjezdu Policie a zadokumentování místa nehody bylo zapotřebí odstranit vůz z kolejí,což jsme provedly,aby mohl vlak,který stál v zastávce pokračovat. Po odstranění následků nehody,zhruba po půl hodině,jsme se vrátily zpět na základnu a v klidu se rozešli domů.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one