Dopravní nehoda ve Valteřicích

Dne 13.7.2008 se stala tragická dopravní nehoda motorkáře a osobního vozidla.

V neděli odpoledne mám byla nahlášena dopravní nehoda osobního automobilu a motocyklu,kde je motocyklista zaklíněn pod vozidlem.Na místo neštěstí vyrazily mimo nás profesionální hasiči z České Lípy s vozem RZA,RZS Česká Lípa a policie České Republiky.Po našem příjezdu byl již motocyklista vyproštěn a na nás zbylo zabezpečit místo události a po zdokumentování místa policií ČR uklidit uniklé provozní kapaliny.
Směrem od Žandova jedoucímu jednomu ze dvou motorkářů,to na kluzké vozovce podklouzlo a spadl pod protijedoucí osobní vůz.
Následkem nehody je jedno smrtelné zranění.
Na místě jsme provedly posyp komunikace zhruba v délce 90 metrů a zasypaly uniklé provozní kapaliny.Na úklid komunikace byla vyslána firma zajišťující úklid a ekologickou likvidaci uniklých kapalin.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one