1. Požár v Bělé u Horní Police na Českolipsku.

Požár v Bělé u Horní Police na Českolipsku.

Dne 15.2.2008 jsme měli první letošní výjezd.

První letošní výjezd jsme si odbily 15.2.2008 okolo půl sedmé večerní v Horní Polici osada Bělá.Hořel zde komín v rodinném domě.Vyjely jsme v počtu 1+4 s vozem Liaz 101 CAS 24.Chvilku po nás dorazily i profesionální hasiči z České Lípy v počtu 1+5 s vozem Man.
Po příjezdu na místo jsme s majitelem objektu provedly průzkum a zajištění místa,které bylo na půdě domu.Byla částečně rozebrána podlaha na půdě a část komína,která byla propadlá dovnitř.Při zásahu jsme nemusely použít žádných hasebních prostředků.Pouze jsme nechaly po dobu nutného dozoru majiteli na místě práškový hasící přístroj,který si vyzvedneme druhý den.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one