Dopravní nehoda v Kravařích

Dne 23.6.2007 byla ve 20:35 na HZS Česká Lípa nahlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel v obci Kravaře v Čechách.Směrem od Litoměřic řidič jedoucího automobilu značky VW Golf III nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou,kde následně dostal tzv. hodiny a dostal se do protisměru,kde se střetl s protijedoucí Škodou Felicií Combi jedoucí na výjezdu z Kravař.

Na místo události byla vyslána jednotka SDH Žandov,aby na místě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.Jednotka vyjela v počtu 1+5.Po příjezdu jednotka odpojila baterie obou vozidel a provedla protipožární opatření.Poté byl proveden posyp vozovky sorbenty a po zakreslení vozidel Policií ČR úklid vozovky od sorbentů a střepů vozidel.Po úklidu a odstranění vozidel odjela jednotka spět na základnu.


Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one