Dopravní nehoda v Horní Polici

Dne 20.5.2007 v 16:15 v Horní Polici (na silnici II/262) se stala dopravní nehoda motocyklu zn.Honda CBR a dodávkového vozidla zn.Hyundai H100 .Směrem od Žandova jedoucí motocykl narazil u stavebnin do otáčející se dodávky .Po nárazu motocyklu došlo ke zranění motorkáře, který byl následně převezen do českolipské nemocnice.

Na místo události byla vyslána jednotka SDH Žandov v počtu 1+5.Po příjezdu na místo události hasiči zajistily motocykl proti možnému vzniku požáru odpojením přívodu paliva a zamezily dalšímu úniku benzínu z nádrže.Uniklý benzín na vozovce byl posypán sorbety.
Silnice byla po ukončení prací dopravní policie uklizena. Doprava v místě události byla řízena kyvadlově Žandovskou policií.

Příčina nehody je v šetření.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one