Dopravní nehoda v Žandově

Dne 8.5.2007 v 6:15 v Žandově (na spojnici vedoucí z Horní Police směrem na Šachov) se stala vážná dopravní nehoda tří osobních vozidel.Směrem od Šachova jel osobní vůz Ford a od Horní Police vůz Škoda.V nepřehledném úseku se tyto dva vozy srazily.Po nárazu vozidel došlo k nárazu do dalšího zaparkovaného vozu,který parkoval vedle pozemní komunikace.Tři osoby byly zraněny a transportovány do nemocnice.

Na místo události byla vyslána jednotka SDH Žandov v počtu 1+7.Po příjezdu na místo události hasiči zajistily vozidla proti možnému vzniku požáru odpojením baterií a zamezily dalšímu úniku benzínu z nádrže Fordu.
Silnice byla celé dopoledne uzavřena ve spolupráci místní policie a městského úřadu Žandov.

Příčina nehody je v šetření.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one