Požár v Horní Polici

Dne 6.10.2007 nám byl nahlášen požár v Horní Polici.

Poplach byl vyhlášen jedenáct minut před devátou hodinou večerní.Operační z útvaru v České Lípě nám nahlásil,že na místě již zasahuje profesionální jednotka s vozem tatra 815. Po příjezdu ke kravínu v Horní Polici jsme zjistily,že se k požáru s naší Liazkou nedostaneme,kvůli rozbahněné cestě .Po dohodě s velitelem zásahu jsme tedy s caskou zůstali na komunikaci a několik hasičů šlo pěšky na místo události.Jednalo se o požár pravděpodobně černé skládky,kterou chtěl někdo zlikvidovat.Rozloha požáru byla 5 x 5 metrů a byl uhašen jedním proudem C. Po příjezdu policie jsme zajistily kontakt a dovoz místní starostky kvůli předání místa události.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one