Dopravní nehoda ve Stružnici

Dne 21.8.2007 byla v 13:20 nám bylo operačním střediskem HZS Česká Lípa nahlášena dopravní nehoda osobního vozidla ve Stružnici.
Směrem od České Lípy řidič jedoucího automobilu značky Mitsubishi Eclipse nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou,kde následně vyjel mimo komunikaci.

Na místo události byla vyslána jednotka SDH Žandov a HZS Česká Lípa,aby na místě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a postarali se o úklid komunikace.Jednotky vyjížděli v počtu HZS 1+1 a naše SDH v počtu 1+3.Po příjezdu jednotky odpojila baterii vozidla a provedla protipožární opatření.Po provedení opatření odjela jednotka HZS zpět na základnu a naše SDH provádělo řízení dopravy v místě nehody.Po zakreslení vozidla Dopravní Policií ČR odjela naše jednotka zpět na základnu.


Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one