Dopravní nehoda v Žandově

Dne 25.7.2007 byla v 15:44 nám bylo operačním střediskem HZS Česká Lípa nahlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel v Žandově.
Směrem od Horní Police řidič jedoucího automobilu značky Honda Civic nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou,kde se následně střetl s protijedoucí Škodou Fábií Combi jedoucí na výjezdu ze Žandova.

Na místo události byla vyslána jednotka SDH Žandov,aby na místě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a postarali se o úklid komunikace.Jednotka vyjela v počtu 1+5.Po příjezdu jednotka odpojila baterie obou vozidel a provedla protipožární opatření.Poté byl proveden posyp vozovky sorbenty a po zakreslení vozidel Policií ČR úklid vozovky od sorbentů a odstranění vozidel z komunikace.Po úklidu a odstranění vozidel odjela jednotka spět na základnu.


Miroslav Nejedlý SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one