Dnes jsme pro děti přichystali poslední předprázdninový hasičský kroužek. Stejně jako ve škole, i u nás děti dostaly své " hasičské vysvědčení ". Všechny děti samozřejmě dostaly tu nejhezčí a nejlepší známku, jakou si mohly zasloužit. Připravili jsme pro ně malé pohoštění, zahráli jsme si pár her a prostě si užívali konec školního roku.

Hasičský kroužek jsme začali vést v dubnu 2019 a přihlášeno máme 15 dětí ve věkovém rozmezí 6-12 let. Prozatím jsme se zúčastnili pouze jedné pohárové soutěže v České Lípě, za to ale s vynikajícím obsazením 1. a 7. místa.

Na začátku školního roku budou naše děti přihlášeny do Hry Plamen. Jedná se o vzdělávací program pro kolektivy mladých hasičů. Posláním této hry je rozvíjet všeobecné dětské znalosti, vědomosti a dovednosti s přihlédnutím k odborné technické oblasti požární ochrany.

Děkujeme dětem, že s námi chtějí každý týden strávit kousek svého volného času a rodičům děkujeme za obrovskou podporu.

Za celý kolektiv hasičů SDH Žandov přejeme všem krásné léto, bezvadné prázdniny a v září se na všechny budeme moc těšit... třeba i na nové členy :).

Brigita Kubátová