V letošním ročníku měli naši mladí hasiči za povinný úkol nasbírat minimálně 1sběrný vak s Pet lahvemi. Tento vak byl poté odvezen do firmy, která se zabývá dalším zpracováním těchto obalů. Naši mladí hasiči tento vak naplnili, přidali k tomu 2 tašky víček a vydělali si tím 200 korun, které poté věnovali (ostatně jako všichni, kteří se do této akce zapojili) na učební pomůcky vybraného postiženého žáka.
Bohužel stav naší pokladny SDH nás přiměl k pokračování sběru PET lahví. V hasičské zbrojnici máme další pytle připravené na slisování a následný odvoz do této firmy. Vydělané peníze budou použity na příští letní tábor, který se pořádá každým rokem na začátku letních prázdnin.
Pokud má někdo z místních obyvatel chuť podpořit tuto akci, tak budeme velmi rádi.

Za SDH Lukáš Kubát
IMG.jpg