Ve dnech 1. až 5.7.2011 jsme se s našimi malými hasiči zúčastnili pravidelného víkendového pobytu v Nedamově. Vzhledem k nepříliž pěknému počasí jsme si i tak užili spoustu legrace. Hráli jsme vybíjenou,nohejbal a plnili jsme bojovky v lese. K bojovkám nám dobře posloužily i zbytky československého opevnění, které zajímalo hlavně naše malé hasiče. Navštívili jsme také naše kolegy hasiče z Dubé, kteří nám ukázali svojí hasičskou zbrojnici a vybavení. Po malém občerstveníčku nás povozili ve své technice, jako byl například ruský automobil ZIL. Další den jsme se byli podívat i do CHKO Kokořínsko na skalní útvar Pokličky, žába a obří hlava. Tato podívaná nás sice stála vyšlápnutí cca 250 schodů, ale stálo to za to. Pobyt v Nedamově se nám moc líbil a těšíme se zase na příští rok, až navštívíme znovu tento kemp.
Lukáš Kubát