Dne 24.4.2010 se naši dorostenci a mladí hasiči zůčastnili okresní soutěže, která se tentokrát konala na stadionu ve Stráži pod Ralskem. Na stadion se dorazilo asi ve čtvrt na devět, kde se naše ,,nová krev" reprezentovala. Naši noví mladí hasiči byli trošku nervózní. Aby ne, byla to jejich první soutěž které se ještě k tomu zůčastnily v měnším počtu. Počasí nám přálo a tak soutěž mohla začít. Někteří členové naší jednotky byli "naverbováni,, jako rozhodčí, kteří se tohoto pro některé nového úkolu chopili po hasičsku. Mladí hasiči závodili nejprve v disciplíně štafeta ctif a poté štafeta 4x60 metrů. Mezi tím si dorostenci napsali testy ze znalosti požární ochrany a zdravovědy. Po ukončení těchto štafet přišly na řadu závody dorostenců: dvojboj a 100 metrů s překážkami a na druhé straně stadionu probíhal závod mladých hasičů: 60metrů s překážkami. Po ukončení těchto disciplín se uklidil stadion a jednotky se rozjely domů. My jsme dorazili kolem páté hodiny odpoledne. Počasí se vydařilo a na stadionu ve Stráži pod Ralskem se nám moc líbilo. Výsledky zatím nejsou známy.Za hasiče ze Žandova Lukáš Kubát
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one