V sobotu 22.5. se naše mládež zúčastnila poslední letošní soutěže okresní hry PLAMEN 2010.
Tentokráte se soutěžilo v Dobranově, a počasí nám dalo co proto. Neustále se střídal déšť se sluncem. A bylo to i znát při disciplínách. Soutěžilo se v požárních dvojicích, kde kluci skončili sedmí. Další disciplína byla požární útok, kde kluci sice běželi, ale nebyli klasifikováni z důvodu malého počtu soutěžících. Ale alespoň si zasoutěžili.
Po soutěži bylo předávání cen a vyhlášení Dobranovské soutěže i z minulé soutěže okresního kola. Proběhlo i vyhodnocení celého ročníku soutěže za rok 2009-2010.
Jako součást dne jsme pro chlapce připravily i prohlídku hasičské zbrojnice profesionálních hasičů v České Lípě, kde měli možnost okouknout nejen techniku, ale i zákulisí, kde pracují profesionálové. Kluci si prolezli nejen auta, ale i celou budovu včetně operačního střediska, odkud se vše řídí při nějaké akci.