Dne 2.9.2017 jsme se zúčastnili slavnostního předání nové techniky pro JSDHO Kravaře a oslavy 145 let od jejího založení. Naše jednotka byla zastoupena CAS Liaz 101 a přidala se tak ke spoustě techniky a sborů ze širokého okolí, kteří přijeli s Kravařskými hasiči oslavit jejich významný den. Jednotka z Kravař převzala a představila techniku CAS 30 Tatra force a DA-L2Z na podvozku mercedes-Benz Sprinter. Naše jednotka se zapojila do spanilé jízdy přes obec Kravaře a vrátila se zpět na základnu. V odpoledních hodinách jsme se vrátili zpět, aby jsme pomohli uspořádat hasičskou fontánu.
Na této akci jsme si užili spoustu zábavy a pořadatelům děkujeme za pozvání a za hezky strávený den i večer. Přejeme jim, aby technika a vše ostatní fungovalo tak, jak má.

Lukáš Kubát, starosta SDH
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one