V sobotu 8.2.2014 od 17 hodin se v klubovně naší hasičské zbrojnice konala výroční valná hromada. Starosta SDH Lukáš Kubát úvodním slovem mimo jiné přivítal našeho jediného hosta, starostu města, pana Zbyňka Poláka. Dále hovořil o aktivitách sboru v uplynulém roce, o plánech na rok nastávající a informoval o rozhodnutí výkonného výboru vyřadit p. Jiřího Šebelu ze sboru. Následovala volba nového pokladníka, kterým byl zvolen Lukáš Benda. Náš dosavadní pokladník, p. Červinka, se rozhodl totiž funkci složit, tímto mu děkujeme za roky služby. Dále byl odsouhlasen finanční příspěvek pro mladé hasiče na tábor v Nedamově. Jako další si vzal slovo velitel výjezdové jednotky Jiří Eliáš. Shrnul činnost jednotky při loňských zásazích, nezapomněl zmínit ani statistiku výjezdů. Dále hovořil o probíhajícím kurzu RZA a o školeních a kurzech, které nás ještě čekají. Závěrem byl zvolen Lukáš Kubát jako nový zástupce velitele výjezdové jednotky. Následovala diskuse a ukončení oficiální části schůze. Volná zábava započala tradičním guláškem a pro některé pokračovala až do ranních hodin.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one