V sobotu 28.9.2013 se naše jednotka zúčastnila závodů při Memoriálu Pavla Biňovského ve Starých Splavech. Dopoledne patřilo požárním útokům mladých hasičům. Naši kluci jsou v perfektní formě, což potvrdili hned v prvním kole, kdy se po parádním výkonu vyšvihli na první místo. V druhém kole dokázali čas ještě vylepšit, ovšem na setinku stejný čas zvládla i děcka z České Lípy a tak docela netradičně (běžně rozhoduje pořadí z prvního kola) rozhodoval až třetí rozstřelový pokus, kdy byli mladí hasiči z České Lípy úspěšnější. Ovšem i za krásně druhé místo zaslouží naši mladí pochvalu a za odměnu si vysloužili plavbu na parníku po Máchově jezeře. Odpoledne byla na programu soutěž v požárním útoku dospělých. My jsme se nechtěli nechat zahanbit a tak jsem v potu tváře nastříkali třetí nejlepší čas. Děkujeme kolegům ze Starých Splavů a těšíme se na další ročník.