Dne 9.6.2012 proběhla v našem městě Svatoantonínská pouť. Naše jednotka se rozhodla uspořádat v tento den také Den otevřených dveří k 145. výročí založení hasičů v Žandově. Naši návštěvníci si měli možnost prohlédnout zázemí a prostory naší zbrojnice. Pro nejmenší byla připravena soutěž a pro dospělé občerstvení. Bohužel Den otevřených dveří nedopadl podle našich představ a tak jsme se rozhodli doprodat zbytek občerstvení přímo na náměstí, v dění samotných slavností. Občerstvení se nám podařilo prodat během chvíle a my se mohli věnovat našemu požárnímu dozoru a zabezpečovat první pomoc, která naštěstí nebyla potřeba. Naše veliké díky patří slečně Zuzaně Janouškové a slečně Brigitě Bartošové, které nám pomohly zajistit tuto akci.

Za hasiče ze Žandova Lukáš Kubát, starosta SDH
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one