Po návratu ze soutěže v Novém Oldřichově se v naší zbrojnici konala od 17 hodin výroční valná hromada. Na tuto schůzi přišlo 17 z 20 členů naší jednotky a dva hosté, starosta obce pan Zbyněk Polák a starostka okresního sdružení hasičů česká Lípa paní Miroslava Havelková. Zpočátku se ujal slova starosta SDH a krátce pohovořil o akcích a aktivitách sboru za uplynulý rok a dále plán akcí na rok 2012. Poté si vzala slovo paní Havelková a sdělila nám několik užitečných rad a diskutovala o našem sboru. Po krátké pauze následovala zpráva velitele jednotky, který diskutoval o našich zásazích, problematice a náročnosti. Velitel jednotky nám také sdělil plán školení a kurzů na letošní rok a dále plán nákupu z dotace. Poté následovala diskuse, kde sám z pracovních důvodů odstoupil pan Karel Loukota ml. z funkce zástupce velitele jednotky. Volba nového zástupce se přesunula na 19.2.2012, kdy bude svolána mimořádná schůze nejen kvůli této volbě, ale hlavně kvůli plánu na letošní oslavy sboru. Téma oslava založení hasičů v Žandově proběhlo i při diskusi výroční schůze. Po ukončení diskuse byla výroční valná hromada ukončena a následovala volná zábava, která skončila pro některé jedince až v brzkých ranních hodinách.

Za SDH Žandov Lukáš Kubát
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one