Dne 9.9.2011 se členi naší výjezdové jednotky a členi dorostu zúčastnili nočního branného závodu, který se konal v Horní Libchavě. Z důvodu pracovní vytíženosti jsme dali dohromady jenom jedno čtyřčlenné družstvo a dva náhradníky. Do Horní Libchavy jsme dorazili kolem 20 hodiny a zábava byla již v plném proudu. Po krátkém nástupu začala startovat družstva a závod pěkně odsýpal. Moc jsme se těšili, co si nás naši kolegové připravili. Naše očekávání se vyplnilo. Ani letos nebyla nouze o velkou legraci a máme opravdu na co vzpomínat. Po rychlém sečtení výsledků jsme se dozvěděli potěšující zprávu, a to takovou, že naše družstvo obsadilo první místo a zvítězilo. S velkou radostí z vítězství jsme po nástupu ihned odjeli domů. Na soutěži v Horní Libchavě se nám moc líbilo a těšíme se na další ročník.

Za SDH Žandov starosta Lukáš Kubát