Dne 25.6.2011 byla naše jednotka požádána o ukázku na Radečských slavnostech. Na místo konání slavností, jsme dozazili s naší technikou kolem 16 hodiny. Při našem příjezdu byli již slavnosti v plném proudu a byla zde velká zábava jak pro malé, tak i velké návštěvníky. Dobrou náladu jsme se snažili ,,přikořenit'' ukázkou naší techniky, výzbroje, výstroje a také možností svést se naší technikou. O tuto možnost byl opravdu velký zájem. Pro malé mávštěvníky jsme měli připravenou soutěž se stříkáním vody na plechovky. Zajímavá nebyla nejen naše ukázka, ale i spoustu jiné zábavy, jako například vystoupení mažoretek, aerobiku, břišní tanečnice a projížky na koni. Bylo zde i spousta soutěží, které si vyzkouseli i někteří členové naší jednotky, jako bylo například prokousávání se koláčem na střed, nebo házení kruhů na tyčku. Na slavnostech v Radči se nám moc líbilo a těšíme se na další spolupráci.

Lukáš Kubát
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one