Dne 29.1.2011 od 17:00 se v naší hasičské zbrojnici konala výroční valná hromada. Hned na úvod si vzal slovo starosta našeho SDH a přivítal naše hosty, a to starostu obce pana Zbyňka Poláka a členku výkonného výboru paní Evu Rohlenovou. Po zahájení a přivítání hostů pohovořil krátce starosta o činnosti SDH za rok 2010 a o plánu činností na rok 2011. Poté přišla na řadu zpráva pokladníka a odsouhlasení dotace 3000 Kč z naší pokladny na víkendový pobyt v Nedamově. Hned po zprávě pokladníka přišlo na řadu udělení ocenění. V letošním roce se rozdávaly dva typy čestných uznání. Čestné uznání okresu si odnesl pan Jaroslav Tomášek, Ladislav Lustyk a František Červinka. Čestné uznání sboru si odnesl Pan Eliáš Jiří, Kubát Lukáš, Cikán Jan, Miroslav a Lukáš Nejedlý a Michal Novák. Po krátké přestávce si vzal slovo velitel výjezdové jednotky Jiří Eliáš, který hovořil o výjezdech za loňský rok a o jejich náročnosti a problematice. Dále hovořil o plánu v příštím roce a o věcech, které by chtěl koupit, aby se zvýšila ochrana hasičů a ulehčila se nám práce při zásazích. Hned poté byla oficiální schůze ukončena a začala volná zábava, která skončila kolem půlnoci. Během schůze jsme se dobře pobavili a naše díky tak patří i zastupitelům našeho města, kteří finančně podpořily tuto akci.


Za SDH Žandov starosta Lukáš Kubát
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one