Dne 8.10.2010 se zástupci naší jednotky zúčastnily předání pamětních listů jako poděkování za pomoc a nasazení při srpnových povodních.
Poděkování se odehrávalo na Libereckém náměstí Dr. Edvarda Beneše. Všichni zúčastnění obdržely pamětní list s osobním poděkováním hejtmana Libereckého kraje Mgr. Stanislava Eichlera.

Já bych chtěl tímto ještě jednou poděkovat všem členům, kteří se podíleli při nasazení u srpnových povodní. Jak klukům ze Žandovské jednotky, tak určitě i členům SDH Horní Police. I jim patří nemalý dík za odvedenou práci, kterou pomohli jak své obci, tak i městu Žandov. Dále bych chtěl poděkovat restauraci Černá Růže za velmi dobré stravování i v mimo jejich pracovní dobu. Poděkování patří určitě i našemu zastupitelstvu, které bylo v pohotovosti ve dne i v noci a také se nemalou měrou podílelo na vlastnoruční pomoci.

Ještě jednou, DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ BYLY NÁPOMOCNI !!!!