Jako již každým rokem, jsme i letos absolvovali praktickou část nositelů dýchací techniky. jeli s námi i kluci z SDH Horní Police, kteří jsou u nás na výcviku. Pro ně to bylo něco nového. Mýt na zádech dýchací přístroj, masku na obličeji a procházet, někdy i prolézat a podlézat cvičnou trasu polygonu v Hamru na Jezeře. Cestou tam si kluci zpříjemnili cestu hraním karet. Při zpáteční cestě už tak, ale rozjaření nebyli. Ale v polygonu si to užili se vším všudy. Bylo zakouřeno a špatně vydět, bloudilo se, a hledala se i cesta, která byla ta správná. Nakonec jsme, ale všicni vylezli ven, a vyprávěli se zážitky z polygonu. Cestou domu jsme se zastavili na HZSLK stanice Česká Lípa, kde jsme vyložili použitou dýchací tecniku, kterou nám zde doplní a překontrolují její funkčnost.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one