Dne 30.1.2010 se konala v naší zbrojnici Výroční schůze členů SDH Žandov .
Na schůzy byly přítomni i členové SDH Horní Police, kteří jsou u nás na výcviku.
Pozváni byly též: starostka obce Horní Police p.Janoušková a náš žandovský starosta p. Polák a místostarosta p.Beň.
Při shůzi se hodnotil uplynulý rok, co se týče výjezdů a ostatních aktivit plus samozřejmě hodnocení celého roku. Plus zapojení hornopolických kluků při výjezdech. Hospodaření s financemi ohledně nákupu naší výzbroje a výstroje.
Hovořilo si i o plánech na rok letošní,který asi nebude tak dobrý na nákup všeho potřebného. Škrty a úspory se dotýkají i nás, dobrovolných hasičů. Granty nejsou již tak vysoké jako nároky na potřebný materiál. Dále jsme si na podnět velitele jednotky zvolili i nového starostu SDH, kterým se stal Lukáš Kubát.
Letos se i odměňovalo. Za dlouholetou jubilejní činnost v naší jednotce byly obdarováni členové p.Lustyk a p.Tomášek.
Po večerní debatě, kdy mělo přijít občerstvení nám byl vyhlášen poplach. Nahlásili nám požár rodinného domu ve Volfarticích.
Tak se alespoň mohli pozvaní hosté podívat, jak to vypadá po vyhlášení poplachu se samotným výjezdem, jak my říkáme ke kšeftu na modrou.
Pohoštění na nás však vydrželo počkat až do našeho příjezdu. Pak se již debatilo volně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one