Dne 4.4.09 se naše jednotka zúčastnila praktických zkoušek nositelů dýchací techniky v polygonu ve Stráži pod Ralskem .Naše jednotka vyjela na místo s kolegama z podniku Bombardier,kterým velí i náš velitel Jiří Eliáš.Na polygonu nás čekala příjemná změna a to že letos poprvé byl prostor zakouřen umělým kouřem.Tato změna se nám moc líbila a bylo to určitě příjemné zpestření. Na cvičení se nám moc líbilo. Při cestě zpět domů na základnu bylo rozhodnuto, že navštívíme podnik Bombardier,kde se dodýchají zbytky vzduchu z lahví než se odevzdají na doplnění na HZS Česká Lípa. Ve firmě bylo velké překvapení,když jsme zavítaly do nám zcela neznámého a náročného prostředí.Takže taky dobrý. Po vyprázdnění lahví jsme je odevzdaly k doplnění a kontrole na HZSLK stanice Česká Lípa a odjely jsme zpět na základnu.

Lukáš Kubát SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one