TŘICÁTÝ ČTVRTÝ ROČNÍK MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE HASIČSKÝCH HLÍDEK.

Dne 7.2.2009 jsme se po roce ukázaly na soutěži v Novém Oldřichově.

Letos v sobotu 7.února byl vyjímečně nadprůměrně teplý den letošní zimy,když jsme se vydaly soutěžit do Nového Oldřichova.Daly jsme dohromady dvě soutěžní družstva v kategorii mužů do 35-ti let.
V prvním družstvu,které se umístilo na nádherném šestém místě byly:Jiří Eliáš st.,Lukáš Kubát,Jan Cikán a Petr Jánský.
Ve druhé družstvu,které doběhlo také na pěkném devátém místě byly:Miroslav Nejedlý,Lukáš Nejedlý,Tibor Demeter a Jirka Eliáš ml.
Celkem bylo v Oldřichově na třicet družstev v kategoriích:muži do 35 let,muži nad 35 let a ženy.V naší kategorii soutěžilo sedmnáct mužstev z řad českých HASIČŮ i německých FEUERWEHR.
Novooldřichovští to měli opravdu pěkně zorganizované.Trať byla docela náročná díky zbytkům sněhu a bylo dobře postaráno i o občerstvení.

Miroslav Nejedlý
7_2_09-14.jpg