SOUTĚŽ VE STRÁŽI POD RALSKEM.

Dne 29.8.2009 se naše soutěžní družstvo zúčastnilo pohárové soutěže, která se konala u našich kolegů ve Stráži pod Ralskem. Naše družstvo se zde účastnilo poprvé a tak jsme se moc těšili nejen na samotný útok, který byl zajímaví tím, že se saje voda přímo ze strážského jezera a ne jako obvykle z kádě. Moc jsme se těšili na setkání s našimi kamarády, které jsme celé prázdniny neviděli. Náš útok byl zajímavý i tím, že s námi jeli na soutěž i nové posily z Horní Police. Na soutěž nebyl čas trénovat a tak jsme to vzali z jedný vody na čisto a myslíme že na začátek to nebylo vůbec špatné. Naše družstvo dosáhlo času 47,36 a umístilo se na krásném 9 místě.Počasí se vydařilo... nebylo vedro ani zima a my se těšíme na další ročník, na který určitě rádi přijedeme.

Lukáš Kubát SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one