Dne 20.6.09 se naše jednotka po ranním zásahu ve Valkeřicích přesunula do obce Jezvé, kde se zúčastnila soutěže okresního kola požárního sportu.Tam se soutěžilo o postup do krajského kola, které se koná v Turnově. Po příjezdu a slavnostním nástupu jsme se trošku obávali počasí, které bylo takové všelijaké. Nakonec nám ale přálo štěstí a nepršelo.Jako první byla na řadě disciplína: jednotlivci, běh na 100 metrů, kde nás trochu překvapila orosená a tudíš i mokrá a kluzká tráva. Museli jsme tedy běhat trochu opatrněji, ale jinak bylo vše v pořádku. Jako druhá disciplína byl požární útok, ve kterém jsme se umístili na druhém místě. Poté následoval opět nástup. Celkově jsme se umístily na druhé příčce a tím jsme postoupily do krajského kola i s našimi kolegy z Lvové, kteří obsadily první místo. Na soutěži v Jezvé se nám moc líbilo, a doufáme, že i příští rok se zúčasní více družstev jak mužů tak žen.

Lukáš Kubát SDH Žandov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one