VÝROČNÍ SCHŮZE ČLENŮ JSDHO ŽANDOV A PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ SE STAROSTOU MĚSTA.

Dne 31.1.2009 jsme se opět po roce sešli na výroční schůzi.

Výroční schůzi zahájil starosta sdružení Michal Novák,kde nás všechny uvítal a uvítal i též pozvaného zastupitele našeho města. Byl to starosta Zbyněk Polák.
Poté dal slovo našemu zástupci velitele Karlu Loukotovi mladšímu,který stručně zhodnotil práci v loňském roce z hlediska práce při výjezdech i mimo ně.
Dále měl slovo velitel jednotky Jiří Eliáš,ten měl trošku delší proslov.
-Shrnul naší celoroční práci při různých aktivitách a práci s technikou,která není nejmladší,ale i s novou,která se loni koupila.
-Hodnotil se loňský rok z hlediska výdajů(nákup výzbroje a výstroje).
-Plánovaly se nákupy na letošní rok,kde jsme dostaly podmínku od Libereckého kraje na zakoupení člunu a norných stěn z důvodu předurčenosti jednotky a chybějícího vybavení pro tuto předurčenost.Zakoupení této techniky pro nás znamená dost velkou finanční náročnost,i když kraj na tyto nákupy uděluje dotace a granty.
-Rozmluva byla i o znovuzrození soutěží pro dospělé hasiče.Loni a předloni jsme si pár soutěží vyzkoušely a docela nás to chytlo. Dohodli jsme se,že si zakoupíme lepší vybavení,abychom mohli být lépe schopni konkurovat i lepším družstvům.
Po celkovém shrnutí roku 2008 začala volná diskuze,kde se projednávalo i pár jiných věcí. A následovalo i menší pohoštění, z peněz které jsme během roku utržily ze sběru a různých jiných aktivit.
Miroslav Nejedlý
31_1_09-1.jpg