NÁVŠTĚVA ZBROJNICE V MIMONI.

Dne 10.5.2008 jsme se byly podívat na dni otevřených dveří u SDH Mimoň.

Na webových stránkách jsme našli,že plánují den otevřených dveří,a tak nás napadlo,že by jsme se jeli podívat do jiného prostředí a zjistily,jak jsou na tom na opačném konci našeho okresu.
Po příjezdu do Mimoně nás uvítaly technikou,kterou měli zaparkovanou venku před zbrojnicí.
Měli ta dvě Tatry 148,Trambuse a v garáži zaparkovanou Avii.Prošli jsme si celou hasičárnu a podívali jsme se i na zahradu,kde mají postavené překážky,na kterých trénují na hasičský sport.Hasičina není jen o tom,že jen hasíme někde louky,jak si většina lidí stále myslí.Na hasiče je kladeno stále více nároků,ale to je jiná…
Dále měli malé děti možnost si zastříkat ze džberových stříkaček a nebo z děla z cisterny na Tatře 148.Byla zde i možnost si vyzkoušet práci s hydraulickým zařízením Lucas.Toho se chopil Lukáš Kubát a mohli jsme pro vás udělat i malé video a pár fotek.
Moc se nám v Mimoni líbilo a doufáme,že až my budeme dělat podobnou akci,že se nám taky tak vyvede.


Miroslav Nejedlý SDH Žandov
10_5_08-10.jpg
10_5_08-11.jpg
10_5_08-13.jpg
10_5_08-15.jpg
10_5_08-17.jpg
10_5_08-22.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one