CVIČENÍ V POLYGONU.

Dne 5.4.2008 jsme se zúčastnili cvičení v polygonu v Hamru- Stráži pod Ralskem.

Na sobotu 5.4.08 jsme dostali pozvánku na návštěvu polygonu,kde jsme si mohli vyzkoušet pohyb a chůzi stísněnými prostory,které mohou nastat při kterémkoliv požáru domu či bytu.Jednalo se vlastně o projití určitým úsekem s dýchací technikou,kterou používáme při zásahu.Lezlo se po kolenou,prolézalo trubkou,plazilo se a lezlo po žebřících. Zde měl každý hasič možnost vyzkoušet si své vlastní síly a spotřebu vzduchu v přístroji na určitý čas.Vzhledem k tomu,že nás nejelo moc,mohli jsme s sebou vzít kamarády hasiče z firmy Bombardier Česká Lípa,které též velí náš velitel jednotky.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
5_4_08-23.jpg
5_4_08-28.jpg
5_4_08-29.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one