MOTOGOLD 2008

Dne 12.7.2008 NAŠE JEDNOTKA HASIČŮ DOHLÍŽELA NEJEN NA POŽÁRNÍ BEZPEČNOST PŘI AKCI MOTORKÁŘŮ V ŽANDOVĚ.Naše SDH bylo i letos u motorkářského srazu Motogold 2008.
Na akci pořádané Petrem Goldbachem bylo potřeba zajistit bezpečnost například při demolici vozidel,dávení motorů,přetlačování motorek,při akci kaskadéra a při ukončovacím ohňostroji.
Letos co se týče naších aktivit se dá říci,že jsme měli docela napilno.
Jako první jsme měli zdravotnický zásah s naši Žandovskou zdravotní sestrou Soňou Roudenskou při docela vážném úrazu malé dívčiny,která utrpěla tržnou ránu na hlavě při hraní jiných dětí.Dívčinu jsme ošetřily a následně byla transportována do nemocnice,kde byla hospitalizována.
Dalším zraněným byl mladík,který při demolici aut utrpěl menší tržnou ránu na čele o odletujícího šroubu kola.A poslední zraněná byla asi desetiletá dívka,kterou odstrčil jiný účastník a dívka si po pádu odřela kolena.
Další náš zásah byl přímo při demolici aut,kdy při převrácení jednoho z nic došlo k rozsáhlému rozlití pohonných hmot a hrozilo vznícení benzínu.Vozidlo bylo bleskurychle vráceno zpět na kola a uniklé hmoty zajištěny proti úniku a zasypány.
Jinak se dá říci,že letošní Motogold 2008 byl povedenou akcí.

Miroslav Nejedlý SDH Žandov
12_7_08-1.jpg
12_7_08-2.jpg
12_7_08-3.jpg
12_7_08-4.jpg
12_7_08-7.jpg
12_7_08-8.jpg
12_7_08-9.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one